Nabídka doutníků

Skuteční fajnšmekři vědí, že doprovodný nápoj dokresluje chuť tabákových listů a naopak!

The Perdomo Special Craft Series

V nové prémiové řadě ručně balených doutníků Special Craft Series vychází Perdomo vstříc především všem milovníkům piva, kteří jistě ocení trojí možnost kouřem zušlechtěné symbiózy těchto dvou neodolatelných „neřestí“.

Perdomo Special Craft Series Connecticut 299 Kč
Connecticut je lehké až střední síly, která se velice dobře snoubí s lehkými jiskřivými svěže chmelovými chutěmi typickými pro piva plzeňského typu, světlá svrchně kvašená piva typu Ale nebo lehké regionální ležáky.
Perdomo Special Craft Series Sun Grown 299 Kč
Sun Grown nabízí střední až vyšší mohutnost chuti a je určen do kombinace se sladovou chutí, květinovým až citrusovým aroma a chmelovým zakončením piv typu Pale Ale, IPA (Indian Pale Ale) či sezónních piv pro Oktoberfest nebo speciálních ležáků.
Perdomo Craft Series Maduro 299 Kč
Maduro vyniká středním až silným tělem, které jde krásně dohromady s intenzivními chutěmi tmavé čokolády, pražené kávy, karamelu a kouře tvrdého dřeva které se objevují v silných tmavých pivech typu Stout, Porter, Brown Ale, Bock či Dunkel.

Perdomo 10th Anniversary Reserve

Doutníky z edice 10th Anniversary Reserve jsou ozdobeny mnoha cenami a komplimenty odborníků na celém světě.

Perdomo 10th Anniversary Reserve 159 Kč
Doutníky jsou baleny pouze z dlouho zrajícího tabáku, a to se týká jak náplně, tak i vázací listu. Tabák pochází z kubánských semen a je pěstován na nejúrodnějších polích Nikaragui.

Perdomo Mini Cigarillos

Perdomo Minis jsou prémiová cigarilla vyrobená ze stoprocentního tabáku a balená krycím listem. Perdomo k jejich výrobě používá vlastní nikaragujský tabák a výsledkem jsou skvělá krátká cigára z blendu všech druhů tabákových listů.

Connecticut 19 Kč
jemný list se smetanově hedvábnou chutí
Sun Grown 19 Kč
středně silný list se zajímavě dřevitými tóny
Maduro 19 Kč
střední až „plnotělnatý“ list s příjemně nahořklou chutí